Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit fejlesszek gta5-hez?...

Mit fejlesszek gta5-hez? Processzort vagy videókártyát?

Figyelt kérdés

Processzor:Amd fx-4300

Videókártya:Gigabyte rx 460 oc



2018. márc. 11. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
memoriat
2018. márc. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MGéza ***** válasza:
Mindkettő elég kell hogy legyen hozzá, annyira nem kirívóan magas a gépigénye. Na persze nem FHD ultra beállításokkal kell próbálkozni. Ram ha kevesebb mint 8Gb van akkor azt fejleszd annyira ha lehet.
2018. márc. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg így, szerintem kompromisszumokkal menni fog. Ez azért nem egy PUBG.
2018. márc. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a konfig bőven jó hozzá. Én FX 4100 + HD 7850 1GB-os verzióval is játszottam vele. Nyilván nem FullHd felbontáson (mivel akkoriban nem is volt ilyen monitorom), de tökéletesen elment.

Ha az RX 460-ad legalább 4GB VRAM-mal rendelkezik akkor jól fog menni (bár kettő is elég hozzá igazából).

2018. márc. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Processzort érdemes fejleszteni! Bár elég oda az is. Ha meg nincs meg a 8 gb ram akkor azt! Mondjuk 6 gb-n is el döcög már normálisan!
2018. márc. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!