Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megsérült volna a display...

Megsérült volna a display port a videokártyán?

Figyelt kérdés

Ma monitor csere miatt megszokásból a displayport aljzatba dugtam a hdmi kábelt véletlen. És a képen bejelölt kárt okoztam a kártyán.


[link]


Szinte a falat fejelgetem , hogy egy nem éppen olcsó kártyával ilyen faxságot követtem el. Pedig nem is erővel dugtam be egyből kapcsoltam , hogy valami nem okés.

Semmi eszközöm nincs amivel megtudnám érinteni azt a részt hogy akkor ott lepattant volna a műanyag a csatlakozónál.


Mit gondoltok mennyiért lehet ezt még így eladni? Lehet hogy hülyének néztek , de nem szeretem ha akár egy karc is keletkezik a gépen. Ha már kemény órákat melózok valamiért.


2018. márc. 11. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
A display port egyébként működik?
2018. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csatlakozót ferdén húztad ki ,leszedte a szélét
2018. márc. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
működni működik de a tudat , hogy már mintha barmoltam volna rajta. :)))
2018. márc. 11. 20:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Az ott kb. semmi. Ilyen kis apró hiba miatt ne add el a kártyát, mert csak magadnak tennél rosszat, mivel a pótlása jelenleg kb. lehetetlen normális áron. Értem én, hogy nem bírod a sérüléseket, és vigyázol a dolgaidra, de jelen pillanatban egy kopásra amúgy is hajlamos műanyag darabról beszélünk.


Ha pedig azért válnál meg tőle, mert mindig azon járna az agyad, hogy valamit elszúrtál, akkor se tedd. Emberek vagyunk, hibázunk. Én is vittem már a jelenlegi alaplapomat foglalatcserére, mert kicsúszott a processzor a kezemből, bele a foglalatba. Pedig PC-ket, és laptopokat szerelek már 10 éve.

2018. márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az csak a műanyag, ezért el ne add.

Engem is fel.. ha egy karc lesz valamimen, de ez nem az a kategória.

2018. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!