Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pendrive probléma - nem tudom...

Pendrive probléma - nem tudom formatálni, nem tudom törölni. Miért?

Figyelt kérdés

Amikor megnyitom a pendrive-ot, 2 és 22 mega közötti, abc betűivel elnevezett fájlokat látok rajta, de a kiterjesztése ismeretlen, megnyitni nem tudom valamiért?! Törölni nem tudom, mert "not found". A fájlok mérete ellenére a pendrive-ot full üresnek tünteti fel. Formatálni pedig nem engedi. Miért nem?

Mi lehet a gond?


2010. jún. 9. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Hűha, az a sanda gyanúm, hogy elszállt a pendrive, vidd el valami szervízbe, vagy valami szgépes boltba, ott talán többet tudnak mondani.
2010. jún. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is csinald azt amit az elso ajanlott, de meg elotte ajanlanek valamit: probald ki valamelyik Linuxal leformazni, ha ugy sem megy, akkor tenyleg gebasz lehet.
2010. jún. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 sanyika007 ***** válasza:

Régi új kérdések a hibás nem formatálható pendrie!

a mbr(MASTER BOOT RECORD) megsérült! olyan mint egy szektor hiba amit a xp nem kezel. megoldás a mbr recoveri, vagy a hdd regenerator

format: c helyet itt repairra gondolok! Mbr boot helyre állitása, utána egy egészséges fomázás. Megjegyzés az sd- kártyák a telefonokban ezért hülyülnek meg, ésezért van az, hogy a 2 gb - kari csak 1 et mutat.

2011. okt. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!