Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplapot váltok és az új...

Alaplapot váltok és az új betétele után hogyan toroljem le a régi drivereket?

Figyelt kérdés
Vagy az új alaplap CD-n levo programja kitorli automatikusan ? a videokártya ugyanaz marad akkor annak se kell a driverét újrarakni ? (op rendszer minden az ssdm-en van s azt nem cserélem)

2018. márc. 13. 08:44
 1/10 P.O.C. ***** válasza:
76%
Ne szaladj ennyire előre. Még az sem biztos hogy feláll a rendszer. Alaplap csere után a minimum egy újratelepítés. Még akkor is ha egyébként feláll a rendszer.
2018. márc. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
A Windowsra nem jellemző, hogy csak úgy köhögés nélkül benyeli a hardveres változtatásokat, szóval nyugodtan készülj újratelepítésre.
2018. márc. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
win 10 esetében elvileg jól cseréli már a drivereket maga, gyakorlatilag jó esetben újra kell telepítened, mert nem fog elindulni a gép.
2018. márc. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
elég csak a wint ujrarakni vagy formatàlni is kell az ssd t?
2018. márc. 13. 09:47
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Ha nem gond az adatvesztés, meg hasonlók, akkor jobb, ha formázod
2018. márc. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az alaplap az egyetlen amit szinte semmilyen oprendszer nem visel el úgy, hogy működőképes maradjon. Beindulni be fog, de konkrétan semmi sem fog szinte működni, sok esetben még a saját fileokhoz sem enged hozzáférni, hanem hibaüzenet lesz a vége.


Amúgy meg csere előtt mentsd le ami fontos, aztán formázd le szépen, sosem értettem mi értelme annak ha valaki csak rátelepíti az újat,a régi meg ott lesz egy windows.old mappában.

2018. márc. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 P.O.C. ***** válasza:
45%

Szerintem akik itt mínuszolgatnak, azok vagy lusták vagy túl igénytelenek, hogy ilyen jelentős hardverváltozásnál újratelepítsék.


Elismerem, én sem telepítem mindig újra. De ez csak bizonyos irodai/céges konfigoknál igaz. Egyrészt idő sincs rá, másrészt megszülnék férfi létemre, mire ugyan azt a megszokott környezetet vissza tudnám adni, főleg ha a legtöbb szoftver telepítője sincs is meg amit használnak. Az ilyen rendszert mindig megpróbálom valahogy életben tartani.


De játékra vagy multimédiára használt gépen, egyenesen öngól ha nincs újra rakva ilyenkor. Én legalább is jelentős teljesítmény különbségeket veszek észre, ami gyakran nem csak hogy érezhető de mérhető is. Ráadásul számos bugtól meg lehet vele szabadulni.

2018. márc. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
értem.köszönöm mindenkinek a választ ?
2018. márc. 13. 19:41
 9/10 anonim ***** válasza:
De ha nem akarod újra tenni,még a csere előtt töröld a drivereket az eszközkezelőből,úgy hátha elindul a windows.
2018. márc. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem a driverekkel lesz gondja, simán a megváltozott hardvert fogja észlelni.
2018. márc. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!