Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem ad képet az új videokártyá...

Nem ad képet az új videokártyám, hogy állítsam be?

Figyelt kérdés
Vettem egy ASUS Geforce GTX 550 Ti kártyát bele is helyeztem a gépbe, de nem ad képet. Eddig alaplapi kártyát használtam Asrock: FM2A58M-DG3+. VGA kábellel használtam és a kártyát is azzal használom/használnám. A BIOS-ba tudom, hogy át kell állítani, de nem tudom hogyan. Valaki tudna ebben segíteni mit hogyan állítsak át?

2018. márc. 16. 11:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ahogy Lucifer írta, cseréld le. Nemhogy a 400w-ot nem tudja leadni, de még a felét sem. Tiltólistás hulladék. Mindenképpen vegyél egy újat hidd el; megéri. Már csak a géped alkatrészeinek megóvása érdekében is. Az új tápon lesz csatip pcie csati is, minden okés lesz.
2018. márc. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy hulladék táp, előre összerakott gép volt mikor megvettem.

Na meg, hogy nincs rajta vga-hoz tápcsatlakozó :D

2018. márc. 16. 15:33
 13/20 anonim ***** válasza:
55%
Veszélyes táp. Rá is van írva! :P
2018. márc. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ez gyors lepontozás volt...
2018. márc. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Amit írtam azzal nem lesz gondod.
2018. márc. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 MGéza ***** válasza:
A probléma eleve az, hogy vga 110W-t kér és proci+bga+rendszernek igen kevés lesz 15A....
2018. márc. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 MGéza ***** válasza:

#16 vagyok. Bga helyett vga, de remélem érthető volt. Használtan kéne valami olcsóbb de minőségi darab, vagy ha van pénz újra akkor azt, de az körülbelül ugyanannyi lenne mint a kártya volt. Ezek közül bármelyiket megveheted, elég lesz, de kell hozzájuk átalakító is, ami a te tápegységed esetében az igen gyenge 12V ág miatt erősen ellenjavallt.

[link]

[link]

2018. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 MGéza ***** válasza:

De vedd inkább innen ezt 6 hónap garival, hozzá meg egy molex to pcie átalakítót és teljesen oké lesz minden:

[link]

Persze ha van pénz akkor a Be quiet s8 is elég jó amit újonnan ajánlottak neked.

2018. márc. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ha már tápot vesz, legalább egy ilyet, és már átalakítóval sem kell szórakozni, plusz később elvisz egy magasabb fogyasztású kártyát is. Nem mai darab, de sok teszt készült a szériáról, teljes mértékben megbízható.

[link]

2018. márc. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 MGéza ***** válasza:
#19: Nem tudom mennyi pénze van rá, majd eldönti a kérdező. Igen szűk keretet feltételezek, de az is jó amit linkeltél.
2018. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!