Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy m5a78l alaplapom van. Azt...

Attel00 kérdése:

Egy m5a78l alaplapom van. Azt használtam audióra is. Az alaplapomba egy régebbi hangkártyát tettem. Mire kivettem az alaplapból, mivel nem tudtam működésre bírni. Már nem működött a hang a gépen. Többi lentebb. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Utána a drivert amit feltettem a hangkártyához, azt is töröltem. Nem lett jó úgy sem. Aztán a realtek hd audió managert is töröltem, majd újra feltettem. Hátha helyreáll valami, de semmi változás. Eszközkezelőben megnéztem és nem jelez hibát. Sőt már 5 órája szenvedek vele. Régi verzió, új verzió. Átdugtam a másik kábelt (ac97 audió) biosban is váltogattam. Most már annyit értem el, hogy a csendből néha sistergés hang lett. Audió managerben is elég sok dolgot állítgattam. Pl ha törlöm, akkor utána mikor bekapcsolom egyből megjelenik alul, hogy a high definition audio hangeszköz sikeresen telepítve lett. Lejátszóeszközöknél ott van a (digitális hang SPDIF) és a hangszórók is. Tesztnél ugrál a zöld csík, de hang nincs. Próbáltam még az alaplap drivert is újra rátenni. Biosban sincs letiltva. Mi lehet a hiba?

2018. márc. 17. 22:15
 1/1 Fantom83 ***** válasza:
Szerintem jobban jártál volna ha 5 órányi szenvedés helyett,30 perc alatt mindennel újra telepíted az op rendszert...
2018. márc. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!