Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megérte ez így?

Megérte ez így?

Figyelt kérdés
Volt egy gépem, 160gb sata hdd, 2gb ram, x2 250 proci és hd4250 alaplapi kari. nagyon jó, gyors, filmezésre netezésre van, win 8.1-el. vettem bele egy nvidia gt 710 nevű videókártyát 10ezer forintért. hogy a fullhd, netán 3D (mert olyat is nézek) filmek jobban menjenek. Végül megy minden. De előtte nem is próbáltam az alaplapival. Jobb hogy benne van, vagy felesleges volt? (+2 giga ramot vettem de azzal hol indult a gép, hol nem így ki kellett venni) ezzel esetleg mi a baj? a válaszokat köszönöm előre is. ssd-t szeretnék vásárolni. egy 120 gigásat. és megtartani a hdd-t is. az ssd-n futna a rendszer. valóban jobb lenne vagy ez is felesleges? a válaszokat előre is köszönöm!

2018. márc. 18. 09:25
 1/3 Turbo333 válasza:
Az a felesleges Volt eloszlik máshova úgyis
2018. márc. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az SSD megéri mindenképp. A belépő szint is lazán 10x gyorsabb egy HDD-nél. Viszont ha SSD-t veszel majd figyelj oda. Picit más bánásmódot igényel.
2018. márc. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A +2GB RAM mindenképpen jó ötlet volt, illetve egy ilyen konfigba megérheti belerakni egy SSD-t, összehasonlíthatatlanul gyorsabb lesz.
2018. márc. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!