Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes a bányászatba még...

Érdemes a bányászatba még befektetni?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdem, mert szeretnék videókártyát venni. Játszani szeretnék vele, de magasak az árak nagyon.

2018. márc. 20. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
reméljük már nem sokáig lesz magas az ár [link]
2018. márc. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha segíthetek akkor lenne egy javaslatom. Alapból magasak a videokártya árak de a magyar kereskedők és a 27% adó még rátesznek további egy lapáttal.

Próbálj meg külföldről vásárolni. Sikerülhet ha van ázsiai vagy amerikai ismerős aki néha jár Magyarországra. Nekem utóbbi van és így készülök vásárolni. Oké hogy így is drága de nem annyira. Ha 1 darabot hazahoz neked egy ismerős a csomagjában akkor azzal nincs semmi gond. Akkor még a kiszállítási költségek is megspórolhatók. Már vettem így én is kisebb dolgokat (telefont és táblagépet).

2018. márc. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindenhol irreálisan drágák a kártyák, egy konzolt félárból megveszel. Ha így megy tovább sokan átfognak állni a konzolra.
2018. márc. 23. 10:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Drágák. Ennek tetejébe nálunk a legdrágábbak a hardverek mert rárakódik a vám + az árfolyam rizikó miatti biztosíték + 27% áfa + szállítási ktg. De ha úgy veszed meg ahogy írtam akkor már több tízezer forinttal vagy százezer forinttal olcsóbban megveheted attól függően hogy melyik kártyát akarod. Akkor már ramot is érdemes így beszerezni de abból is csak egy gépbe való mennyiséget (2 vagy 4 db modult) mert különben azonnal feltűnik és elvámotlatják. Néztem és ramtól és vásárlási helytől függően az itthoni ár 2/3 vagy akár 1/2 részéért is hozzájuthatsz. Vagy kivársz.
2018. márc. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs ismerősöm, szóval várok, vagy átállok.
2018. márc. 23. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!