Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működnek a pc-n az...

Miért nem működnek a pc-n az USB port-ok?

Figyelt kérdés
Az előlapi Usb eddig sem működött,de a 4 alaplapi hátul igen.Megpróbáltam berakni egy új előlapit,de azt se látta.Most meg az a helyzet,hogy nem működik egyik se,de még a billentyűzet se!Ki is írja a win,hogy hiba lépett fel az USB eszközzel.

2018. márc. 24. 19:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok a BIOS-ba se belépni!
2018. márc. 24. 19:28
 2/5 Fantom83 ***** válasza:

Kikapcsolt állapotban 5 percre ki az alaplapi elem.

Bios-ba próbálj meg belépni.

Ha nem fog menni,akkor PS/2-es csatlakozású billentyűzettel próbáld meg.

Ha ezek sem segítenek,nincs ötletem.

2018. márc. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a gond,hogy nincs rajta ps2 csatlakozás.Nagy bajban vagyok,így még nem jártam.Nincs egér,se billentyűzet,a Biosba se tudok belépni.Ha bekapcsolom a gépet bejön a win10,és ki is írja,hogy gond van az USB csatlakozással,de nem tudok mit csinálni.
2018. márc. 24. 20:39
 4/5 A kérdező kommentje:
Nos,kivettem az elemet.A helyzet nem hogy jobb lett,hanem rosszabb!Ezt írja ki bekapcs után:OS checksum bad.Meg nyomjak F2-t,vagy del.-t.Csak hát nincs billenytyűzet!Nem igaz erre nem létezik megoldás?Ráadásul nem is az enyém a gép!Megőrülök,sakk-matt helyzet.
2018. márc. 24. 21:05
 5/5 Fantom83 ***** válasza:

Lennie kell PS/2 csatlakozásnak,legalább egynek,de inkább kettőnek!

Nálam is volt,h USB-re nem reagált,kétségbe nem estem,mert a billentyűzetem PS/2-es volt.

Van átalakító is PS/2-ről USB-s billentyűzethez,vagy egérhez,amire igény van!

2018. márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!