Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlanátok IDE csatlakozós...

Ajánlanátok IDE csatlakozós adapter, amivel a régi IDE-s vincseszterem rá tudom kötni a gépemre USB-n keresztül?

Figyelt kérdés
Keresgéltem, de nem tudom melyiket érné meg megvenni.

2018. márc. 28. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
2018. márc. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én az első, külön tápos verziót használom. Ezzel SATA, 2,5" és 3,5"-os IDE cuccot lehet használni (persze nem egyszerre!). Wincsesztert is, és DVD írót is szoktam rákötni. Sűrűn használom, legalább 5 éve megvan. Még eBay-ről rendeltem.
2018. márc. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Rohadt drágák. Nem éri meg. Az árából akár 500/750 GB SATA vinyót veszel használtan, 100/100 -as állapotút.


Azoknak éri meg, akik gyakran csinálnak adatmentést áttelepítést. Ha csak azért hogy 1 db vinyót használj róla néha, arra igazi pénzkidobás.

Ha kellenek róla az adatok vidd le olyan ismerődhöz, akinek a gépébe még van IDE csatlakozó és rakd át az adatok egy SATA -sra.

2018. márc. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. márc. 29. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!