Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MacBook-on hogy mozog a...

MacBook-on hogy mozog a league of legends jatek?

Figyelt kérdés

Mast nem jatszok csak ezt.. tapasztalat? Olvastam hamar felmelegszik meg ilyenek.... lagg van?

Sajnos csak laptop johet szoba mivel kell hordozzam magam utan... es mar unom hogy windowst kell installaljak 2 honaponta mert belassul.. es kene valami 2kg alatti laptop hogy konnyebb legyen vinni.. 2kg alatti jobb laptop mar kb abban az arban lenne.



2018. márc. 30. 05:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Melyik Macbook? Pro, Air? Melyik évjárat?
2018. márc. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sok fajta van belőle, neked melyik van?

"es mar unom hogy windowst kell installaljak 2 honaponta mert belassul.. "

Nekem legutóbb 6 évig ment a Windows 7, és csak az alaplapcsere miatt kellett ujratelepíteni

2018. márc. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Windows 10-em van :c nem tudok 7est hasznalni mert ahol dolgozok kell minim windows 8 :(
2018. márc. 30. 10:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 havonta reinstall kell, akkor ott nem a Windows-al van a gond. Szerintem ha szétnéznénk a telepített appok között, meg futtatnánk egy víruskeresést biztos találnánk valamit.
2018. márc. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Youtube:

Macbook Air 2015 league of legends

Macbook Pro 2013 league of legends

Macbook Pro 2017 league of legends

Macbook 12 2016 league of legends

...

2018. márc. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!