Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikrofonom nem veszi fel a...

Mikrofonom nem veszi fel a hangomat csak sistereg vissza hallgatáskor, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Tegnap még működött a mikrofon azonban ma már nem tudtam beszélni rajta keresztül, utána kerestem és próbálkoztam is módszerekkel de nem segített egyik sem. Leg valószínűbb szerintem hogy elromlott de még kíváncsi lennék egyéb lehetséges megoldásokra.

2018. ápr. 1. 10:20
 1/1 Elektromann ***** válasza:

Az egyik lehetőség, hogy elromlott a mikrofonod. Csatlakoztasd egy másik géphez, és ki fog derülni, hogy jó-e még.


Másik lehetőség, hogy a hangkártyáddal van a gond. Ez nem kizárólag azt jelenti, hogy tönkre ment a hangkártyád, hanem az is lehet, hogy rég volt kitakarítva a géped, és a por, piszok úgy vezeti az áramot, hogy emiatt nem megfelelően működik.


Azt sem árt ellenőrizni, hogy a mikrofon jól van-e bedugva, vagy esetleg nincs-e megtörve a vezeték.


Van egy olyan lehetőség is, hogy a szoftverrel van probléma.

2018. ápr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!