Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől lehet, hogy az új...

Mitől lehet, hogy az új egérnél megáll a kurzor pár másodpercenként?

Figyelt kérdés
szóval ami nap vettem egy "Hama uRage Ess." egeret (tudom nem a legjobb fajta, de sajnos nem vagyok túlságosan eleresztve, ezért be kell érnem azzal amim van) szóval a probléma ott van, hogy amikor mozgatom az egeret tök jól megy a kurzor is vele együtt, de pár másodpercenként/percenként egyszerűen megfagy a kurzor és egy szempillantás múlva pedig már a képernyő másik sarkában van, tehát szó szerint átugrik de előtte megáll a kurzor. az előző egerem egy Logitech M185 volt és annál sosem tapasztaltam ilyet, pedig az még ráadásul vezeték nélküli is volt. már megpróbáltam minden USB csatit a gépen 3.0, 2.0 mindegyikben ugyanígy viselkedett, Driver telepítő nem volt az egérhez és a neten sem találtam szóval nem teljesen vágom, hogy most mit csináljak, esetleg hasonló tapasztalatok/megoldások?

2018. márc. 28. 01:07
 1/5 anonim ***** válasza:

egérpad van? Olcsóbb egereknél a vörös alátét szín (akár asztal, akár egérpad) a haláluk.


Utána jöhet az esetleges törött kábel, hol van nagyon meghajtogatva, hol látszik kifehéredés a fekete kábelen stb.

2018. márc. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs valamilyen mágneses eszköz a vezeték közelében?
2018. márc. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy kicsit régebbi (használt) egérpadom van ilyen irodai semmi extra, eddig nem volt még semmi baj vele ill. a kábel is csak annyira van "megtörve amennyire a csomagolásban volt azóta én nem hajtogattam. Mágneses szerkezetek pedig nincsenek a közelben.
2018. márc. 28. 14:53
 4/5 anonim ***** válasza:
ha van kompresszorod vagy flakonos sűrített levegőd, finoman próbáld megfújni az egér alját, ahonnan világít az optika, lehet van egy számodra nem látható kis szösz, szőrszál stb, ami bezavar neki.
2018. márc. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kompresszorral megpróbáltam kifújni sőt még száraz szemüveg törlő és fülpiszkálóval is próbáltam finoman megtakarítani de ugyanúgy maradt az akadás. Szerintem sikeresen kifogtam egy selejteset, nem baj holnap vissza viszem a blokk még megvan szóval nagyon nem köthetnek bele. Köszönöm szépen a válaszokat ment a zöld kéz.
2018. márc. 28. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!