Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van olyan videokártya amelyen...

Van olyan videokártya amelyen van VGA port és használható egy belépő gamer géphez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egy új gépet szeretnék, 8 generációs Intel processzorral és egy Z370-es alaplappal. A gondom csak az, hogy a monitoromon csak VGA csatlakozó van. Egyenlőre nincs pénzem új monitorra. Hogyan válasszak videó kártyát?

2018. ápr. 1. 22:03
 1/4 Fantom83 ***** válasza:

Ezért találták ki a különféle átalakítókat monitorokhoz is...

Nem mindenki dobta el a régi monitorát konfig váltáskor.

2018. ápr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Aktív átalakítók vannak, de azok nem olcsók.(5-10K körül mennek)

Mai videokártyák esetén meg elég ritka a VGA vagy bármilyen analóg kimenet, ha szerencséd van lehet még találni olyat amin DVI-I van és arról minőségromlás nélkül megy analóg jel is.

(bár nem tudom aktív átalakító esetén mennyire jelentős)

2018. ápr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aktív átalakító eBayen 1.000ft, nehogy 5-10k-ért vegyen bárki itthon.

Nekem konkrétan 3dollár volt, tökéletesen megy mâr 1 éve.


Amúgy hasznâlt kártyák gtx 700-as szérián tuti van d-sub, dvi-i meg a 900-asokon is asszem.

2018. ápr. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3500-ért vettem vga-hdmi átalakítót (hangot is viszi. 2 éve teszi a dolgát semmi baja sincs.
2018. ápr. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!