Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop váratlanul leáll, ha...

Laptop váratlanul leáll, ha aksiról megy, és akkor sem mindig. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Időnként magától kikapcsol a laptop, ha akkumulátorról megy. Előfordul, hogy azonnal, amint kihúztam a töltőt, de van hogy csak 5 perc múlva, de van hogy kibírja lemerülésig, amit becsülettel tart és a 100% 2-3 óráig tart, tehát maga az akkumulátor szerintem nem hibás. Képes bootolni akkumulátorról is. A csatlakozó szerintem nem hibás, mozgatásra, ki-be húzogatásra sem érzékeny, tökéletesen és gyorsan tölt. A laptop nem melegszik túl. A laptopom Asus, alig pár hónapos, windows 10 operációs rendszer fut rajta. Olvastam angol fórumokon, hogy ez az update hibája, de megoldást nem találtak rá. Hálózatról tökéletesen működik. Van bárkinek bármilyen megoldása a problémára?

2018. ápr. 3. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
mondjuk egy pontos notebook típus nem ártott volna, mert az Asusnak van kb 600 féle notebookja.
2018. ápr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ASUS Vivobook Max X541UJ
2018. ápr. 3. 20:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Rakj pendrivera egy Ubuntu-t, es 5 napig hasznald azt. Telepites nelkul hasznalhato. Ha azzal nem kapcsol ki, lehet a Windows miatt volt.

Lehet nem a tap rossz hanem melegszik a proci, nezz homersekletet.

2018. ápr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!