Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A jelenlegi konfigom most?

A jelenlegi konfigom most?

Figyelt kérdés

I7-4771 CPU 3.5ghz

16gb ddr3 ram

Gigabyste GA-H81M-S Alaplap

MSI R9 280X Videókártya

XFX 450W os táp.



Jelenleg ez a konfigom.


Ebből cserélni szeretném az Alaplapot. ATX-re mert jelenleg ez egy Micro-ATX-es lap ami benne van.

Nagyobb gépházat is akarok, több ventivel, illetve egy 1050-1060as vidikarit mit ajánlotok?


Szóval ami cserére szorulna: Lap, Videókártya,Ház.

Esetleg még a ramokat is ddr4-re?



2018. ápr. 6. 14:18
 1/10 szántóvető ***** válasza:

az alaplappal mi a baj?néhány felhasználó egész komoly kártyát pakolt a lapba:

[link]

szerintem ne költs lapra,inkább vegyél erősebb kártyát.

házból olcsó és jó a deepcool kendomen 5 beépített ventivel.a ramok jók,azokkal nem lesz gondod.úgy tűnik mennek lefelé a vga árak is úgyhogy 1070-re próbálj rámenni.

2018. ápr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 szántóvető ***** válasza:
at lemaradt hogy az 1050 visszalépés lenne az r9-hez képest.
2018. ápr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha már nagyobb kártya kerül bele, nem lesz elég a táp sem.DE!Ha a ramokat cserélnéd, akkor a processzort is cserélni kell, mert 1150-es alaplap nincsen ddr4-be.Én az alaplapot hagynám, mert nem számít semmit itt hogy atx vagy micro atx.Kártyából 1060 ha lehet.Táp csere a legfontosabb.
2018. ápr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Táppal nem tudom mi gond, tudtommal az egy Seasonic beles táp.(ráadásul S12II szóval nem egy ocska táp)

Amúgy én azt mondom hogy semmi nem szorúl cserére:

-Van elég RAM.

-CPU elég szinte mindenre.

-Méreg drágán lehet hozzájutni a VGA-hoz, az R9 280X = 1050Ti.

Szóval legalább 1060 6GB de inkább 1070 a járható út.

-Alaplappal meg nincs semmi gond, nem értem hogy mivel ad több pluszt egy ATX egy mATX-hez képest azon kivül hogy van lehetőség CF-re vagy SLI.re, ahogy azt sem hogy minek nagy ház és sok venti mivel ahogy megyünk előre úgy csökken a fogyasztás és ezzel arányosan a hőtermelés is.

Szóval jó lenne először átgondolni hogy mi a kevés, mire használnád a PC-t mert ez így...

2018. ápr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a kártya jó lenne?

2018. ápr. 6. 15:30
 6/10 A kérdező kommentje:
Jelenleg 2 venti van a gépembe. És túl melegszik. Nagyobb házat akarok venni, csak a proci hűtő miatt nem tudom fel tenni a 3.ventit. Illetve Kell vennem akkor PInes csatlakozókat majd a géphez, hogy a ventiket tudjam használni. átalakítóval gondoltam.
2018. ápr. 6. 15:33
 7/10 anonim ***** válasza:

Kicsit várj mig esnek az árak mert ennyiért a hardveraprón még 1080-t is találsz.

Ez mondjuk egész jó vétel:

[link]

Háznak H440 már egész jó választás, de olcsóbban NZXT Source 210 és a Rajintek Arcadia is elég jó.

2018. ápr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Háznak ez: Sharkoon T3-V


Már meg rendeltem.

2018. ápr. 6. 16:57
 9/10 szántóvető ***** válasza:
te tudod.csak 1 venti van benne,ezt biztosan láttad.pcx-en 20-al olcsóbban is van 1070,gigabyte márkájú.
2018. ápr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen , észre vettem, hogy csak 1 van elől. Nem baj most van egy pluszba, meg a régit kiszedem akkor lesz 3. meg veszek még 2őt. és kész :D


Nem néztem a videókártyát, de akkor ha váltok akkor 1080 at akarok.

2018. ápr. 6. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!