Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » COD Black Ops 3 multiplayer...

COD Black Ops 3 multiplayer része mennyire mondható jónak?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 6. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyen szempontból érted a "jó"-t? A játék kiválóan optimalizált, gyengébb gépeken is gyönyörűen fut. Élvezetes, gyors, izgalmas, tartalmas. A találat-érzékelés halálpontos, a netkód hibátlan. Ha nem iszonyodsz a sci-fitől, a jetpackes ugrálástól, a falon futástól, akkor élvezni fogod.

Nekem az alábbi bajaim vannak vele:

1. Az egész játék arra lett kitalálva, hogy a jobb játékosok a halálba szívassák a kezdőket. Nem vagyok paranoiás, a Treyarch stúdió egyik fejese nyilatkozta annak idején, hogy a kompetitív, hardcore játékosok kedvéért fejlesztik a játékot. Ha egy kezdő kóstol bele, jó eséllyel elkenik a száját úgy 1:10 arányban. Az 1000. szintű player lelő öt újoncot, fellő egy Scorestreak-et, ami automatikusan begyűjt neki még öt killt, ami után ő fellő egy még erősebb Scorestreak-et, ami még többet öl, stb. Ha az egyik csapat így megindul, lehetetlen fordítani a meccset.

2. Spawnolás: az újjáéledési pontok egészen borzalmasak. Van úgy, hogy sorozatban 2-3-szor ugyanott spawnolsz, a táborozó ellenfél meg röhögve agyonlő, mielőtt bármit is tehetnél. A Nuketown pályán a múltkor nyolcszor haltam meg zsinórban anélkül, hogy egy lépést is megtehettem volna, mert felettünk egy Mothership Scorestreak lebegett, és mindenkit szitává lőtt, aki feltűnt a színen.

3. Ez talán csak nekem szúrja a szemem, de annyira szivárványszínű, műanyag, harsány grafikai világa van a játéknak, hogy képtelen vagyok beleélni magam. A győzelmi képernyőn rendszerint három paprikajancsi kinézetű idióta pózol, szaltózik, Gangnam Style-táncot jár... túl öreg vagyok én már ehhez.

2018. ápr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!