Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a videokartya nem hangos,...

Ez a videokartya nem hangos, jó a hutese?

Figyelt kérdés

Ezt a videokártyát akarom meg venni: [link]


Nem hangos annyira, jó a hutese erre válaszoljatok ha nem jó veszek másmilyen 1050 Ti-t de a többi drágább! Kivétel ez alól az msi mert az elvileg jó márka lenne és mintha traktor lenne a szobámban olyan hangja volt az msi GTX 750-nek! Egyébként ilyen konfig melle kene a kártya : AMD a8 7650K

8 gb ddr3 Samsung ram

Keep out fx750W



2018. ápr. 7. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:

" Kivétel ez alól az msi mert az elvileg jó márka lenne és mintha traktor lenne a szobámban olyan hangja volt az msi GTX 750-nek! "

Ne hogy már ez alapján általánosíts, van nekem 2 ventis MSI GTX 1050Ti-m és elég csendes.Ezzel a szemben a GTX 750 több hőt is termel meg gondolom a hűtés is gyatrább volt, attól függetlenül nem kell következtetést levonni mert hülyeség.

A kérdésre válaszolva nem lesz vele gond de 60K-t nem ér, amikor fél éve ennyiért GTX 1060 3GB-t lehetett venni ami ezt körberöhögi.

A tápot meg cseréld, ahogy a neve is mutatja kerülendő darab.

2018. ápr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké de a pny videokartya akkor nem túl hangos meg nem melegszik nagyon?
2018. ápr. 7. 13:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem gigabyte gtx 1050 ti-m van, azt hiszem most egy kicsit drágább de hangtalan. Ha nem játszasz rajta nem is forognak a ventilátorok, ha játszasz (teljes kihasználtság mellet se ment nekem 40% fölé a ventilátorok sebbessége) akkor sem lehet hallani. Az én gépemnek nincs is hangja. (ugyan olyan hangja van ha játszasz és ha csak netezel)
2018. ápr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondom a kérdésre válaszoljatok!!!!!!! Majd aztán esetleg ha jött arra pár válasz majd esetleg lehet szó a többi gyartorol is de addig nem érdekel se a gigabyte sem a többi ! Csak a pny.
2018. ápr. 7. 13:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem tudom mi a fenét fogtál te ki a 750 esetében, de:

1. Nincs olyan, hogy egy gyártónak hangosak a kártyái.

2. Itt van tőlem 30 centire egy MSI GTX1080 Armor OC, jócskán túlhajtva, és alig hallom a hangját. Ha valaminek, akkor ennek kéne hangosnak lennie.


Amúgy a kinézett kártya felépítése alapján nem egy hangosabb fajta.

2018. ápr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké de remelem nem is fog meg sulni
2018. ápr. 7. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!