Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kártyaolvasó! A pc a gépházban...

GabriellaKukutyinból kérdése:

Kártyaolvasó! A pc a gépházban látja a. De se a totál (bár ott megjelenik, de ha kiválasztom, akkor még is azt mondja, hogy nincs! ), se a saját gép meghajtóknál nem látszik. Vagy is nem tudok velük memóriakártyára/ról másolni. Mi hiányozhat neki?

Figyelt kérdés
valami illesztő program esetleg❓❓🤔Pendrivét azonban lát. Azt tudom használni . 🤔ha igen, akkor konkrétan ❓❓ . Remélem, érthetően írtam le. 😱😱. Biztosan akad, aki nálam sokkal okosabb ez ügyben. Ha igen, akkor a választ JÓZAN PARASZTI ÉSSZEL‼️ felfogható módban kérném megosztani velem.Köszi, ha válaszolsz. 😉😉
2018. ápr. 11. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Magát az olvasót nem fogja rendesen mehgajtóként kezelni, csak abban az esetben, ha van benne kártya is


Ha ez esetben sem "látja" akkor ted meg ezeket:


-Ellenőrizd a kártyát egy másik eszközben (pl telefon)

-Ellenőrizd másik USB porton, esetleg másik eszközön (Akár OTG-vel mobilon, ha képes rá)



Milyen típusú olvasód van? (USB, belső, notebook, egyéb)

2018. ápr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia... hát köszi... addig bűvöltem, hogy csak sikerült megoldanom a kérdést... még egyszer köszi... :)
2018. ápr. 12. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!