Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik a számomra megfelelő...

Létezik a számomra megfelelő laptop?

Figyelt kérdés

Leginkább használt laptopot szeretnék az alábbi (kissé sok) kritériumokkal:


-Képernyő méret, felbontás, kimenet: Mindegy.

-Háttértár, ram: Mindegy. Ezek nélkül is jó.

-Usb fajta: A-C Mindegy.

-ODD: Mindegy.


És akkor a szigorúbbak:


-Érintőképernyő, lehetőleg ne TN típusú.

-Kivehető akkumulátor.

-Minimum 3db USB (vagy 4db, ha nincs LAN).

(-2db USB is elég, ha a 2,5" sata könnyen kivehető és van ODD vagy msata vagy m.2-es csati.)


Ebben kérnék segítséget. Az eddigi legjobb amit találtam és legtöbb feltételemnek megfelel az a HP EliteBook 850 G1. Csak TN paneles, nem teljesen, vagy legalább 180 fokban kihajtható, de kompromisszumokat el tudok fogadni. Kérnék javaslatokat, ha lenne bármilyen ötlet. Meghálálnám valahogyan!



2018. ápr. 14. 14:37
 1/5 A kérdező kommentje:

Egy kritérium még kimaradt véletlenül a szigorúbbak közül:


-Európai kiosztású világítós billentyűzet. (A magyar nem feltétel, csak világítson.)

2018. ápr. 14. 14:43
 2/5 A kérdező kommentje:

Azaz a hosszú "í"-nek legyen gombja.


Na még egy javítást is eszközölnék, mert bugyután írtam.

(-2db USB is elég, ha van a gépben msata vagy m.2-es hely az SSD-nek és vagy van odd (amit cserélnék optibay-re) vagy könnyedén kivehető a belső merevlemeze, mint például az általam írt laptop típusban.)


Ennyi most már jöhetnek a tippek! Eskü! :)

2018. ápr. 14. 14:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ilyen laptop van. Lenovo Thinkpad T460/470/480 érintőkijelzővel.
2018. ápr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A T460S-nek néztem tüzetesebben utána. Az a helyzet, sokat használnám konnektorból és nem akarom a belső akkuját tönkretenni. Ha meg kiveszem és csak a kivehetőt használnám akkor kevés lehet az üzemidő. Egyébként köszönöm a tippet, de jöhet még!
2018. ápr. 14. 16:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Az S nélküli verziót írtam te agyas... plusz amúgy sem árt semmit az akksinak ha mindig be van dugva.
2018. ápr. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!