Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez elmegy egy újonnan össze...

Ez elmegy egy újonnan össze állított gamer PC-nek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

Talán SSD is megy bele

[link]


[link]


[link]


[link]



2018. ápr. 14. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen kártyám van nekem is. Már megbántam, hogy megvettem. Egyet kell értenem az első hozzászólóval. Rohadt gyenge. 60 fps-t még a régebbi játékoknál is el kell felejteni, az újaknál meg sokszor a 30 sincs meg.

Legelső találat, nagyjából valós is: https://www.youtube.com/watch?v=j0HldiYSqcY


"Gamer" kategóriába akkor lehetne sorolni, ha stabilan tudná a 60 FPS-t mindenhol (sőt, valaki meg nem is 60-nak mondja ezt a határt, hanem inkább 100-110-nek).

2018. ápr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké de nekem nem fontos a full HD felbontás egy 1366x768 jó nekem ! És olyan 40-50 fps ha csak nem HD-nél értetted , hogy nincs 30 fps.
2018. ápr. 14. 18:02
 3/5 anonim ***** válasza:
1680x1050-es felbontásra értettem. A te felbontásodnál valószínűleg meg lenne az átlag 40. De meddig? Úgy fél évig? Aztán jönnek a komolyabb játékok és még rosszabban fognak futni. 2 év múlva már szinte használhatatlan lesz az akkori játékokkal. De amúgy ha nem akarsz új játékokkal játszani, akkor egy egész jó kártya.
2018. ápr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egy agyhalott mindig kérdez és sír ez egy rakás szart nem ér seggem nem törölném ilyen pc be
2018. ápr. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Brandon41 ***** válasza:
100%

Ez az összeállítás több sebből is vérzik.

1. Ha SSD-t akarsz venni akkor minimum egy 120 GB-t a 64 nem sok mindenre elég max néhány programra, akkor a 32gb-os SSD még ennyire sem, fölösleges pénzkidobás.

2. Két különböző típusú RAM-ot tettél bele, ebből sehogy sem lesz dual channel, 2 darabot vegyél a crucial ballistix RAM-ból.

3. Merevlemezből én egy és blue WD10EZEX típusú Hdd-t vennék.

Most így ennyi, de szerintem adj egy keretet és írok/írnak egy jobb konfigot.

2018. ápr. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!