Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bővíthető valamilyen módszerre...

Bővíthető valamilyen módszerrel a RAM?

Figyelt kérdés

Tabletet szeretnék venni, de az olcsóbbak maximum 1 GB RAM-mal rendelkeznek. Én viszont többet szeretnék, pl: 2 GB-ot.

És nem, nem szeretnék sokkal drágább tabletet venni most, inkább csak egy olcsóbbnak a RAM-ját kibővíteni.

Fizikailag lehetséges valahogy a tabletet ért károsodás nélkül bővíteni egy tablet 1 GB-os RAM-ját nagyobbra? (pl: 2 GB)

Ha igen, akkor hogyan?



2018. ápr. 15. 22:22
 1/6 Fantom83 ***** válasza:
Sehogyan tudtommal,szóval gyúrj rá egy 2Gb-os tabletra.
2018. ápr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Rendben, nem bővíthető, akkor ezt már értem.


Közben találtam egy Tabletet 1,5 GB-os RAM-mal, sokkal olcsóbb, mint a 2 GB-osak.

Szerintetek vajon egy 1,5 GB-os Tablet RAM már elég ahhoz, hogy a rendszer, egy vírusirtó és egy böngésző akadálymentesen, jól fusson együtt?

2018. ápr. 15. 23:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Inkább a típust mond.


Mellesleg többet számít a processzor mint a ram, tehát simán lehet hogy 1gb ram+jó proci jobb mint 2gb ram + szar proci. (Persze ha régebbi android van, az újnak már 2gb is kevés, pl Nexus 5X-em van, Android 8.1 megérzem néha hogy csak 2GB van)

2018. ápr. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]


Samsung T280 Galaxy Tab A 7.0 8GB

Ebben a pillanatban 33 490 Ft-tól kapható.

2018. ápr. 16. 00:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Ehhez a felbontashoz eleg lesz az 1.5G RAM.


Ellenben... 5.1-es Android, sokat ne varj tole, foleg ne frissiteseket. Ennyi penzert mondjuk megeri ez is.

2018. ápr. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5.1 még nem zabált túl sok ramot, jó lesz.
2018. ápr. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!