Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Monitorom 60 Hz-s, a beállítás...

Monitorom 60 Hz-s, a beállításokban pedig 72 Hz-re is lehet állítani? Nem fog károsodni a monitor, ha a 72 Hz-t választom ki?

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg, hogy 1080p-ben 60Hz-t bír papíron, és az adapter tulajdonságok/monitor fülnél eddig nem is lehetett feljebb állítani, de tegnap azt vettem észre, hogy már 72 Hz-t is ki lehet választani. A "monitor által meg nem jeleníthető üzemmódok elrejtése" fül inaktív lett. Ami történt, hogy DVI-D-HDMI-ről HDMI-HDMI kimenet/bemenetre váltottam, azaz eddig DVI-D HDMI átalakítót használtam, most pedig a videókarim hdmi kimenetét és a monitor hdmi bemenetét
2018. ápr. 16. 15:23
 1/2 Takysoft ***** válasza:

Első körben azért jó lett volna, ha megadod a monitor típusát...


Alapvetően a Windows egész jól fel szokta ismeri a hz-et.


Amúgy meg 60hz és 72hz között LCD panel esetén nem nagyo van különbség.

Annyi, hogy játékokban akár 72fps-t is elérhetsz :)

2018. ápr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

"Első körben azért jó lett volna, ha megadod a monitor típusát... "


Jogos:( Monitorom: Samsung S24F350


"Amúgy meg 60hz és 72hz között LCD panel esetén nem nagyo van különbség. "

Köszi


"Annyi, hogy játékokban akár 72fps-t is elérhetsz :)"

Telibe találtad, pont ezért kérdeztem:)) A VGA-m bőven 60 felett repesztene, de a monitor miatt a vsyncet bekapcsolom

2018. ápr. 16. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!