Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segítség! Miért nem működik a...

Segítség! Miért nem működik a billentyűzetem? Hogy csináljam vissza?

Figyelt kérdés

Egy nagyobb szöveget írtam a gépen, és hirtelen elromlott a billentyűzetem (1258 karaktert írtam Word-ben).

Bárhol bármilyen gombot nyomok, egy pittyogás hallatszik (a hangszóróból), de nem ír semmit. Ha hosszan nyomom, két pittyogás hallatszi , a másodiknál ír egy karaktert, majd fél másodpercenként pittyog és ír.

A félmp-s pittyogást megmértem: 10mp = 20pity, tehát elég lassú.

Valahogy így:

Pity (2mp) pity+ír (2mp) pity+ír (félmp) pity+ír (félmp) pity+ír (félmp) ...

(Csak hogy el tudjátok képzelni. :D)


A gép újraindítása nem segített, a billentyűzetet kihúztam, bedugtam, a rendszer felismerte. A neten is keresgéltem már ezzel kapcsolatban, de ami a legjobban hasonlított erre, az újraindítással helyreállt. Beragadó billentyűzet sincs bekapcsolva. Ezelőtt sosem tapasztaltam ilyet, pedig már régóta használom együtt ezt a billentyűzetet és gépet.


Win10Home oprsz

Logitech billentyűzet

Asus alaplap


Segítsetek kérlek, mert kifogytam az ötletből, és a gép nekem munkagép.

Esetleg tapasztalt már más is ilyet?



2018. ápr. 19. 17:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ja, és 2017.09.29 én lett telepítve a Win és akkor kapta meg ezt a 2006os illesztőt
2018. ápr. 19. 19:08
 12/12 anonim ***** válasza:
Ettől még a rendszervisszaállítás működhet. Nem tudom hogy milyen programokkal dolgozol, de a helyedben szép lassan átállhatnál egy élhetőbb operációs rendszerre.
2018. ápr. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!