Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel Core i5 8600 vagy Intel...

Intel Core i5 8600 vagy Intel Core i7 8700?

Figyelt kérdés

16 gb ddr4 ram és Asus strix RX 580 OC 8 gb melle kene a vga mivel strix és gyári oc is van rajta + én is fel oc-ztam ezért egy referencia rx 580-nál szűk 30%-al körülbelül erősebb annyira erős mint egy 980 ti vagy egy 1070 nincs de pl az amd-re optizott hitman 2016-ba talán meg a GTX 1080-at is le pipalja! Tapegysegem pedig ez: Zalman ZM600-GVM 600W Bronze

!



2018. ápr. 24. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a tápegység nem való OC-ra, erősebb processzor pedig elsősorban olyan játékokhoz alkalmasak, amiken sok egység mozog és a mozgásukat ki kell számítani, elsősorban massive multiplayer vagy stratégiai játékok. Streameléshez is szükéges, vagy bizonyos processzoralapú munkához. Ha ezek szóba kerülnek, akkor i7, egyébként i5.
2018. ápr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Átlagos játékosként bőven elég neked az i5, sőt. Jelen pillanatban még élőben közvetíteni is bőven jó.


"de pl az amd-re optizott hitman 2016-ba talán meg a GTX 1080-at is le pipalja" Erre pedig: Határozottan nem pipálja le. A többire inkább ki se térjünk.

2018. ápr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amelyikre futja a keretből, mondjuk simán csak játékra az i5-8400 is több mint elég lenne.

VGA tuninggal azért óvatosan, nehogy az élettartama lássa kárát.

Tápegység, hát igen. Ha hinni lehet annak a 2 tesztnek, amit találtam róla, elég rossz választás volt. Jó, régebben olcsóbban kínálták, de szvsz még akkoriban is volt mérföldekkel jobb az árán.

2018. ápr. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 xKakashix ***** válasza:

azzal a táppal én se nagyon OC-zgatnék.. a kérdés meg olyan, hogy BMW vagy Lambo? amire van kereted..

de csak játékra bőven elég a BMW is

2018. ápr. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az rx 580-at nem oc-zni fogom hanem már oc-ztam...
2018. ápr. 25. 12:41
 6/6 A kérdező kommentje:
Nos, nekem meg lenne a pénzem az i7 8700-ra is! Csak azért kérdeztem ha nem muszály nem veszem azt! Meg e mellé a vga mellé is már jöhet azért i7 főleg ha később új vga-t veszek! De majd meg láttom, de eddig úgy vettem ki, hogy inkább az i5 mint az i7!
2018. ápr. 25. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!