Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fm2 es foglalatú cpu t sezeret...

Fm2 es foglalatú cpu t sezeretnék vásárolni 1050 mellé valami ötlet?

Figyelt kérdés

Sziasztok meggondolatlanul vásároltam alkatrészeket a pc m be szóval eddig vettem 12 gb ddr 3 ramot , 1050 video kártyát de mikor processzor cseréhez értem rájöttem hogy ezzel kelett volna kezdenem mivel keretem nincs már cserélni alaplapot , azzal egytt az uj ramokat szóval kénytelen leszek választani fm2 es foglalatú cpu k közül mot nekem egy a8 6500 apu van ami nemtudom mennyire tudja kezelni a gtx1050 esemet. Tudtok nekem mondani megfelelő cpu t mellé ?

válaszokat előre is köszönöm



2018. ápr. 28. 20:06
 1/3 szántóvető ***** válasza:
nem.maradjon a jelenlegi proci.
2018. ápr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nézegettem a10 es szériát arra sem éri meg váltani ? a jelenlegi procim mennyire gáz a vidi karihoz mérve ? mármint ki tudja hajtani ? húzni sose húztam a procim megéri megfontolni ?
2018. ápr. 28. 22:24
 3/3 szántóvető ***** válasza:

az a10 sem sokkal erősebb. itt egy kalkulátor,beírod az adatokat és láthatod hogy mennyire kiegyensúlyozott a proci és a vga.

[link]

2018. ápr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!