Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen a gépen milyen játékok...

Ezen a gépen milyen játékok mennének?

Figyelt kérdés
[link]
2018. ápr. 29. 08:00
 1/8 MGéza ***** válasza:
Fekvőházas brand, felejtsd el de gyorsan kategória. Videokártya nélkül nem sok minden, viszont csak low profile menne a házba. Normál álló towerest keress inkább. Pénzed amit gépre szánsz?
2018. ápr. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 xKakashix ***** válasza:
igen csatlakozom, SFF gépeket játékra felejtős, low profile GPU menne csak bele, viszont hőmérséklet az egekben lenne a gyenge szellőzés miatt, csak a toronyházas
2018. ápr. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
50-60 ezret szánnék rá de nekem az is elég lenne ha vinné pár játékot lowon pl: fornite
2018. ápr. 29. 09:03
 4/8 xKakashix ***** válasza:

[link]


ennyi pénzért nagyjából ez a legjobb amit találsz, nem találtam 8gb-rammal rendelkezőt, szóval ehhez még hozzá kell csapnod 4gb ramot, meg egy VGA-t, ha olyan VGA-t választasz amit nem bír el a táp, akkor egy tápot is, de szerintem egy 750ti-t még elbír

2018. ápr. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amit linkeltél azon milyen játékok mennének? Fornite menne?
2018. ápr. 29. 09:51
 6/8 MGéza ***** válasza:

Innen válaszd a HT 8300 vagy 6300 MT-t és kérj bele még 4Gb ramot. Akkor marad 10k összeged videokártyára, annyiba egy r7 250x vagy HD 7770 belefér és a legtöbb játék kompromisszumokkal ugyan, de futni fog.

[link]

2018. ápr. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És a forntnite hogy futna rajta?
2018. ápr. 29. 15:11
 8/8 MGéza ***** válasza:
Ezt nem tudhatom. Keress youtuben videókat ez ügyben. Beírod a procit meg egy olyan kártyát amire lesz pénzed és megnézed hogy körülbelül mire számíthatsz.
2018. ápr. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!