Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GTX 1050 Ti használható...

Toró_Etele kérdése:

GTX 1050 Ti használható bányászásra? Arra gondoltam ha hozná az árát, a pénzt visszaforgatnám és vennék még párat. Mennyire lehet számítani egy nap alatt? Minergatet ismerem, de ha tudtok jobbat nyitott vagyok rá.

Figyelt kérdés
2018. ápr. 29. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdéss milyen valutát akarsz szerezni illetve annak hogy változik az áraa a jövőben.

Ilyen kártyával a hashrate megtérülés kb 1 év, és akkor még nem számoltad bele a havi +4-5e villanyszámlát.

2018. ápr. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én próbáltam 1db gtx1050ti-al Ethereiumot és Bitcoint is bányászni:


Bitcoin: Nem fogadták el szinte sehol a hashrate-m

Ethereum: 1 napos becslés alapján havi 7-8 ezer ft lett volna ha 0-24-be menne.


Sajnos ez elég gyér...

2018. ápr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Használható, próbálgasd, már csak érdekességképpen. Nem fogsz vele sokat keresni. Keress egy normális poolt pl miningpoolhub.
2018. ápr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek!Azt hiszem szerzek videokártyát, amit erre készítettek.
2018. ápr. 30. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!