Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Win 10-et leszedtem a laptopom...

Win 10-et leszedtem a laptopomról és win7-et raktam helyette. A Videokártyámra szabványos VGA adaptert ír. Ez jelent vmi hátrányt vagy kellene leszednem egy drivert? Ha kell tudtod javasolni?

Figyelt kérdés

2018. máj. 1. 01:28
 1/5 anonim ***** válasza:
A Windows a saját eszközillesztőjét használja. Kellene feltenni win7-es drivert.
2018. máj. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyilván kellene driver, és nyilván látatlanban meg fogom tudni mondani a videokártyád pontos típusát, amire ráguglizva a hatévas unokaöcsém is tud drivert keresni.
2018. máj. 1. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja , bocsi azt elfelejtettem írni hogy raktam fel drivert , és mégis azt írja
2018. máj. 1. 08:33
 4/5 Dongaben ***** válasza:
Ha azt írja a rendszer, hogy az eszközillesztő naprakész, akkor ennyi. (Ha telefont csatlakoztatsz a géphez, akkor gyakran azt írja rá, hogy: "Szabványos lemezmeghajtó".) Ez csak egy szöveg...
2018. máj. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha "szabványos VGA adaptert" ír, akkor nincs a videókártya drivere telepítve.

Ez szerencsére 3 féle lehet: Intel, Nvidia, AMD.

2018. máj. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!