Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van valakinek tapasztalata/vél...

Van valakinek tapasztalata/véleménye az EPSON L3050 típusú nyomtatóról?

Figyelt kérdés
Mennyire jó ötlet otthonra?

2018. máj. 4. 22:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Tintasugaras nyomtatót csak akkor érdemes venni, ha napi szinten nyomtatsz vele és sokat. Ha csak arra kell, hogy havonta egy levelet, vagy néhány képet kinyomtass, akkor nem ajánlom, mert néhány hét alatt beszáradnak a fejek. A másik probléma a kellékanyagok, vagyis jelen esetben az utántöltő tinta ára. Utánanéztem ennek a típusnak, nem vészes. A komplett csere készlet 7-8k között van és 4-6 ezer oldalt lehet vele nyomtatni. Ez eredeti Epsonra vonatkozik, az utángyártottat kb ennek a fele.

Nagyjából ezeket kell mérlegelni nyomtatóvásárláskor, meg azt, hogy szükséged van-e a szkennerre.

Nekem fekete-fehér lézer van, külön szennerrel. Használtan vettem, a kettő kb 5k-ban volt és tökéletes mindegyik.

2018. máj. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!