Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valakinek lenne esetleg...

Valakinek lenne esetleg tapasztalata nagyobb értékű videókártya vásárlással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kinéztem egyet 170e Ft értékben, beszéltem is telefonon az illetővel többször is, mondta, hogy értékbiztosítva lesz stbstb, de kissé bizonytalan vagyok. Az eladónak 49 pozitív értékelése van Hardveraprón. Mennyire veszélyes vállalkozás ez? Mit tudok tenni azon kívül, hogy levideózom az átvételtől kezdve a terméket?
2018. márc. 21. 23:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz tenni azon felül, kivéve hogy megkéred a futárt, kis borravalóért maradjon már ott, hogy előtte nézhesd meg. Így egy tőled független szemtanúd is lesz.


Egyébként a 49 pozitív nem sok. Konkrétan 10 eladásból összejön annyi, ha meg vásárló is volt, akkor még annyi sem kell.

2018. márc. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én 160 ezerért vettem HA-ról, semmi baja, a mai napig megy.

Előszerződést írhatsz, ha nagyon parázol.

2018. márc. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!