Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik notebookot érdemes...

Melyik notebookot érdemes megvennem photoshopra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Notebookot szeretnék vásárolni.

Nem első laptopom lenne.

Korábban volt már Asus x751L i3 5010u gt940m(borzasztóan lassú volt)

Illetve HP 8460p(nagyon zavaró volt a matt kijelzője, lehet hogy nálam volt egy selejtes gép, nem gyári kijelzővel. Én nem tudom.)


Jelenleg Medion e2212t 2in1 tabletem van. Z3735f processzor, 2GB RAM.



Nézelődtem, ehelyett jó lenne egy erősebb, gyorsabb notebook.


Három típuson gondolkodom

1. [link]


2. [link]

45e Ft


3. Lenovo x220 tablet I5 2520M 4GB RAM, 320GB HDD és, érintésvezérlésre. Ami a legjobb, hogy ez IPS kijelzős, jár hozzá toll is

45e Ft.


Drágábban nem szeretnék vásárolni, mert nem lenne túlhajtva. Csak photoshopra kellene(ehhez sajnos kevés a jelenlegi tablet RAMja.)

Kijelző minősége a legfontosabb a teljesítmény után.


Melyiket érdemes választanom.?



2018. ápr. 29. 13:15
 1/8 xKakashix ***** válasza:

komoly photoshopra egyik sem igazán alkalmas min full hd kijelző kellene hozzá, nekem egyébként most pont egy hp 8460p-m van, én személy szerint szeretem a matt kijelzőjét, mindig is jobban preferáltam mint egy fényest..

talán a 8470p-t választanám a 900p-s kijelző miatt + 8gb ram, annyiért lazán megéri

2018. ápr. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az elsőt, már csak a ram miatt is. A photosop rengeteg memóriát eszik. És igaza van az elsőnek, minél nagyobb a kijelző, annál könnyebb rajta dolgozni.
2018. ápr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

De az érintőkijelző nem előny lenne?

Igaz, csak 12.5"-os és csak 1366*768 felbontással rendelkezik.

2018. ápr. 29. 18:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyiket se.
2018. ápr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
45-50e között nem találtam jobbat. Sajnos többet nem adok érte. Mivel hetente kB 2-3 órát használnám.
2018. ápr. 29. 19:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor az elsőt. :)
2018. ápr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 xKakashix ***** válasza:
azt még meg tudod csinálni esetleg, hogy a géphez veszel majd egy full hd-s monitort, illetve egy jobbfajta rajztáblát, mint pl a Wacom Intuos Pro Small, egész megfizethető áron van és nagyon jó ismert márka ilyen téren, ha komoly munkákat szeretnél csinálni photoshopban talán így éri meg legjobban
2018. ápr. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Megvettem a 8470p notebookot.

esztétikai dolgokon kívül a kijelző nagyon tetszik, mert matt. Sokkal kényelmesebb, mint a fényes 2in1 tablet.

Köszönöm mindenkinek

2018. máj. 6. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!