Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fejhalgató forrasztás vagy...

Fejhalgató forrasztás vagy összekötés?

Figyelt kérdés
Van egy Hama Urage fejesem és csak az szól ahova befut a vezték. (bal) a jobb oldali megszólal ha a vezetéket úgy mozgatom megvan a hiba oka és helye de ha szétszedném a kábelt akkor rip garancia engem ez nem érdekelne de nincs forrasztóm és nem lenne elég ha összekötöm az elszakadt kábelt és betekerem szigetelő szalaggal?

2018. máj. 6. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
A szakszerű javíttatás helyett a dilettáns kókány munka mindig jobb, hajrá!
2018. máj. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
egy ilyen egyszerű dologgal nem akarok szakemberhez fordülni. könyörgöm megtört egy kábel!
2018. máj. 6. 17:18
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Értem én persze. Szigetelés gyanánt javaslom a gyerekeknek készült sebtapaszt, annak szebb a színe!
2018. máj. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nem lenne elég, mivel sok esetben elég fix a kábelhossz, tehát ha kivágod a hibás részt, nem garantált, hogy össze tudod kötni.

Aztán ott az árnyékolás kérdése is, mennyire sikerül jól összeraknod, hosszú távra meg a szigetelő szalagon található ragasztóanyag sem tesz épp jót neki.


Ha akarod, ess neki, max teljesen meghal :D

2018. máj. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor már zsugorcsővel csináld

És ezekben másmilyen erek vannak,le kell égetni a borítást.


Én se bíznám szervízre,2 hétre elkérik 10 perces meló miatt. Én egy ezresért megcsinálnám neked szakszerűen :D

2018. máj. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

1-2. köszi szia

3. köszönöm szépen mivel elég fiatal és drága hagyom békén.

de valaki megtudja mondani mit csináljak ha a kábel bontása ki van zárva?

2018. máj. 6. 17:26
 7/11 anonim ***** válasza:

Ennyire ne légy igénytelen. Fillérekből összekókányolhatsz egy forrasztót, ami erre pont elég: https://www.youtube.com/watch?v=GjN2VGdd0Kg


Veszel hozzá ónt, meg egy zsugorcsövet, és házilag meg tudod javítani normálisan.

2018. máj. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkkinek!!!
2018. máj. 6. 17:41
 9/11 Fantom83 ***** válasza:

Szerintem kábel megtörésre,szakadásra nem érvényes a garancia.(kimagyarázzák,h túlzott igénybe vétel,bla-bla-bla)

Ha magadnak javítod meg az élmény leírhatatlan (h az most + vagy - mindegy),és nem szabad elfelejteni,h megmaradnak a szerszámok a következő javításhoz is,ami nem csak fejhallgató lehet,hanem más műszaki dolog is... (és úgy már szerintem bőven vissza hozza az árát)


1-Forrasztó páka 1220Ft újonnan,bolha piacról elpusztíthatatlan retró kb. 1.000-1.500Ft

2-Forrasztó ón Sn/Pb:60/40% 380Ft

3-Egy szál zsugorcső kb. 150Ft

4-Csiszoló vászon (smirgli) egy kis darab csak akad otthon 0Ft,ha nem akkor egy tábla 187Ft


5-Van egy utolsó verzió.

"Fejhallgató kábel jack dugóval" , 1,5 méter hosszú, 196FT.

Beforrasztod a fülesbe,és nem kell zsugorcsővezgetni,szigetelő szalagozgatni,sebtapaszozgatni.

2018. máj. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van ra garAncia de inkabb kokanyolsz?
2018. máj. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!