Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudnék 24 röl 6 pin re...

Honnan tudnék 24 röl 6 pin re átalakitot rendelni lehetölek nem külfoldröl?

Figyelt kérdés
Nincsen 24 pines csatlakozo az apalapomon ahoz kéne.

2018. máj. 6. 19:34
 1/4 anonim válasza:
Mindent a Hestore-ból rendelek, próbáld meg ott.
2018. máj. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fantom83 ***** válasza:

Mire kell pontosan átalakító?

Miért baj,h nincs 24 pin az alaplapon?

2018. máj. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Félkonfigot vettem és videokártyát akarok rakni bele ahoz uj táp kell, a mostani táp bol 6 pines és 4 pines megy a lapba, uj tápnál meg ugye 24 pines csatlakozo van es ahoz kéne átalakitó
2018. máj. 7. 10:23
 4/4 Fantom83 ***** válasza:

A VGA-khoz van táp csatlakozóról (4pin 12V-os ág) VGA-csatlakozóra (6pin ) átalakító. Így a régi táppal is mehetnek a külön energiát igénylő kártyák.(feltéve ha a táp bírja a kiképzést)


Ha új tápot veszel,ahhoz a világon semmi nem kell,mert nem csak a régi,de az új szabványokat is tudja,tehát több olyan ág van,amit lehet fel sem tudsz már használni.


Szóval szerintem nézd át még egyszer,h pontosan mire is van szükséged,mert szerintem ez a két lehetőség áll fent...

2018. máj. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!