Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a hűtő milyen proci foglala...

Ez a hűtő milyen proci foglalathoz jó?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2018. máj. 13. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Pff, ez olyan, mint ha azt kérdeznéd, hogy mi van a kezemben, én meg azt mondanám, hogy tárgy. A pontos típusa kell, nem egy kép, a rögzítőkeret sem látszik...
2018. máj. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pontos tipus akarhogy erolkodok nincs. Se kep alapjan, se rairva semmi..
2018. máj. 13. 20:59
 3/7 A kérdező kommentje:
Pontos tipussal kezemben nyilvan kar en is ki tudnam keresni..
2018. máj. 13. 20:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez úgy néz ki mint egy oem hűtő, dell, hp stb szokott ilyeneket csinálni, általában sehova máshová nem jó.
2018. máj. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, akkor csak fabrikálni lehet valahogy procira
2018. máj. 14. 11:32
 6/7 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy ezt a hűtőt akarod egy szabványos alaplapra tenni, vagy helyette akarsz egy másikat az eredeti alaplapjára.

Sajnos egyik sem kivitelezhető, mert ez egy speciális alaplaphoz készült, amire más hűtőt nem lehet tenni, csak ezt. #4-nek igaza van, irodai gépekben használnak ilyeneket. Sehova máshova nem jó, és helyette sem lehet másikat berakni. Teljesen szabványon kívüli.

Ez a hűtő tehát semmilyen más alaplaphoz nem jó, csak ahhoz, amiben eredetileg is volt, az eredetire pedig nem tudsz szabványosat szerelni.

Ez elég bonyolultra sikeredett, de talán érthető.

2018. máj. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Sima 1155-re akartam volna felrakni, de akkor inkább megpróálom eladni, hátha valakinek pont ilyen kell
2018. máj. 14. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!