Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a processzor hűtő 775-ös...

Ez a processzor hűtő 775-ös foglalathoz is jó?

Figyelt kérdés
Az edigital honlapján csak LGA 1156, LGA 1366, Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3, Socket K8- foglalathoz írják, viszont a gyártó weblapján a 775ös is szerepel a támogatott foglalatok között! Szerintetek? Esetleg valaki használ ilyet? Előre is köszi!

2012. júl. 2. 23:32
 1/9 A kérdező kommentje:

jaj bocsi, kihagytam a legfontosabbat!


[link]

2012. júl. 2. 23:33
 2/9 anonim ***** válasza:

rögtön az első sorban ezt olvastam:

Kompatibilitás: LGA775/1156/1366; AMD Socket K8/AM2/AM2+/AM3

Tehát mi a tanulság? :D

2012. júl. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a leírás részben igen, de a specifikáció részben nincs. talán csak kihagyták? igen fontos lenne tudnom, mert holnap mennék intézni, ugyanis amit vásároltam, ennek az elődje... nem sokra mentem vele.
2012. júl. 2. 23:38
 4/9 anonim ***** válasza:

Hááát hogy senki nem képes használni a google-t, hihetetlen. Első találat:


[link]

2012. júl. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de írtam, hogy a gyártó weblapján olvasható a 775, viszont itt nem. Persze a gyártóéra jobban "hallgatok", csak szerettem volna biztosabbra menni, ugyanis elegem van már ezekből a rohadt hűtés mizériákból. Mindig megszívom velük, és nem szeretném, hogy végre megérkezik, és ne tudjam felszerelni.
2012. júl. 2. 23:43
 6/9 A kérdező kommentje:
de azért köszönöm a válaszokat, remélem ezzel már nem járok pórul!
2012. júl. 2. 23:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Elég rossz világ lenne, ha már a gyártók se tudnák mire lehet felrakni a hűtőjüket.
2012. júl. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most komolyan egy webshop vagy a gyártó hivatalos oldala a megbízhatóbb?
2012. júl. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
a boltban azért nem ezt rendelték meg, mert azt mondták, hogy nem jó a 775höz. ezért voltam bizonytalan, és ezért tettem fel a kérdést. mert ott azt mondták nem jó, a gyártó pedig azt írja igen. bár nyugodtan felnézhettek volna ott az oldalra, dehát manapság mit várjon az ember. azért tényleg köszi, megrendelem, és majd kiderül... csak ugy nem akarom dobálni a pénzt az ablakon, nem sűrűn költök én ilyenekre csak mostmár nincs más választásom.
2012. júl. 2. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!