Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Működhetne ugy a gépem hogy...

Működhetne ugy a gépem hogy egy táp külön hajtja a videokártyát?

Figyelt kérdés
Sziasztok Szóval az a helyzet hogy vettem egy félkonfigot (i7 3770). 240w körüli táp van benne ami ugye egy komolyabb videokartyahoz nem elég (gtx 1060) amit külön vettem hozzá. uj tápot rendeltem.... De az alaplapon nincs 24 pines csatlakozó . Jott az ötlet hogy veszek egy átalakitot de aztan abba maradt. Most ugyvolt hogy uj alaplapot veszek de eszembe jutott ez az ötlet hogy hagyom igy a gépet ahogy van es a külön tappal csak a videó kártyát hajtom ez működhetne? mert akkor nem vennék alaplapot.

2018. máj. 15. 20:58
 1/4 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

Működhet, de akkor már valami olyat is érdemes rákötni a másodlagos (mostantól hívjuk így a videókártyáért felelős egységet) tápra ami kicsit terhel 5 volton is. Csak a stabilitás miatt.

Egyébként az milyen egybegép, hogy nincs rajta 24 pines csati?

2018. máj. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mit kéne még rákössek? Amugy nem tudom hogy nincs nem tudom mit gondoltak...
2018. máj. 15. 21:14
 3/4 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Akár egy villanykörtét is ráköthetsz.
2018. máj. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kötelező rákötni valamit a videokártyán kivül?
2018. máj. 15. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!