Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Minoségi márka HDMI kábelhez?

Minoségi márka HDMI kábelhez?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szobát ujitunk és HDMI kábelre lenne szukségem 10-15m-re, Sony kábelem volt eddig, az jo is volt, de nicns 3M-nél nagyobb.. valami jo márka ami minoségi jelet ad ekkora távon is?
2018. máj. 17. 21:13
 1/3 anonim válasza:
Uu ez engem is erdekelne,en vettem egyet az Eurosba amikor meg vettem a TVt ugy voltam vele,hogy barmi jo lesz csak ra tudjam dugni a laptopot,de nem teszik a minosge hatalmas a TV es arra fogtam,hogy a kep ki terjesztes miatt nem tudja ugy at adni a laptoprol,de akkor koze lehez a kabelhoz?:D
2018. máj. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az fugghet felbontástol is, meg a kábel minoségétol igen. 1-2 méterig nem nagy szám az olcso kábel sem, de ekkora távon azért már minoségi felépitésu kell hogy ne vesszen el a jel, meg a minosége a jelnek.
2018. máj. 17. 21:52
 3/3 anonim ***** válasza:

15 méteres HDMI-ben ne gondolkozz, mert nem éri meg. Sok függ attól, mire akarod kötni.


Példa:

Vettem 15 méteres HDMI-t, set-top box - TV működik vele, Wii U - TV működik, bár néha pár pillanatra megszakad, PC-TV (amire tervezve lett volna) folyamatosan megszakad, újrakapcsolódik, használhatatlan.

Rövidebb kábellel (2-3m-es) simán megy a TVn a PC képe.


[link]

Itt nézz körül, de drága mulatság lesz.


A legjobb egy 5+10 méteres kábel, közéje jelerősítő (bemenet, 5 méteres kábel, jelerősítő, 10 méteres kábel, kimenet).

2018. máj. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!