Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom kikapcsolni a...

Hogyan tudom kikapcsolni a zene lejátszónál a hangok váltotatását/torzítását?

Figyelt kérdés
Nemrégiben beszereztem egy Huawei Mate 10 Lite nevű okostelefont. Használom már egy ideje, de ezt a tulajdonságát még csak most véltem felfedezni. Amikor elkezdek hallgatni egy számot a zenelejátszóval, és esetlegesen nagy basszusa van a zenének, akkor vagy lehalkítja, vagy eltorzítja a hangját, ami nagyon idegesítő tud lenni. Például jó hangosan hallgatom a kedvenc számom és hirtelen eltorzul/elhalkul. A beállításokban nem találtam semmi megoldásra alkalmas dolgot. Alapjáraton nem a fülhallgatómmal van a baj, mivel VLC-el nem tapasztaltam efféle problémát.

#okostelefon ##zenelejátszó ##torzítás ##halkulás
2018. máj. 20. 20:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Új infó: Sajna már a VLC-vel is bajok vannak..
2018. máj. 20. 20:07
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor nézz rá a Music Folder Play-re.

Használtam VLC-t én is egy ideig, de vannak jobb zenelejátszók.Meg még ott van a Poweramp is ami igaz fizetős de nagyon jól testre szabható illetve EQ is nagyon jó benne.

2018. máj. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Használd az Aimp-ot. Semmi problémám nincsen vele.


[link]

2018. máj. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenképpen megnézem őket.
2018. máj. 21. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!