Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » LG 24GM79G-B vagy ViewSonic...

EVoLNT5 kérdése:

LG 24GM79G-B vagy ViewSonic XG2401 vagy Acer KG251QDbmiipx?

Figyelt kérdés

lényegében elég lenne a 144hz (opcionálisan 240hz)


nem tudok választani, az LG-nek van elmosódás csökkentő funkciója,

de nem teljesen 1ms gtg? (90%?) a viewsonic 10ezerrel drágább, de nincs elmosódás csökkentő opciója, viszont vibrálóbbak a színek és

eléggé jó a teljesítménye a monitornak

Az Acer ennek modeljéről nem sok teszt van, szintén 10k-val drágább de elvileg tudja a 240Hz-et. eddig az LG felé hajlok, 144hz tökéletesen elég, ti mit javasolnátok?

BenQ XL2411 kiesik, mivel nincs USB hubja és régi paneltechnológia, vagy mégis azt kellene? fogalmam sincs.

CSGO, lol, paladins hasonló játékokra kellene. főleg fps,rts


nem kell nagyobb felbontású monitor, se nagyobb méretü kijelző.



#etc. #LG 24GM79G-B #Viewsonic xg2401 #acer kg251qdbmiipx #ufotest #blur test #wich? melyik
2018. máj. 21. 13:47
 1/4 konok.one válasza:
Jópár 144hz-es monitort próbáltam már, most ez az LG-m van, csak jókat tudok mondani róla, eddig ennél a modellnél tapasztaltam a legszebb színeket. Főleg, hogy most 70 ezer az alzánál, annyiért best buy. Bár az a 240hz-es acer sem tűnik rossznak, én is nézegetem egy ideje.
2018. máj. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megvettem a 240hz-es acer-t :D nagyon jó monitor,

az MPRT 120hz-en elérhető csak, nincs elmosódás csökkentőfunkciója.

legalábbis az MPRT az az lenne igazából. :D (moving picture response time) de 240hz-en szabad szemmel nem vehető észre semmi tearing, és elég sima.

2018. jún. 16. 16:27
 3/4 konok.one válasza:
Rosszul biztos nem jártál vele :D Állítható a magassága? Színei milyenek?
2018. jún. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem állítható, színei elég jók. Nincs ghosting 240hzen, se mprt csak 120hz-en. Én vettem hozzá monitor állványt, maclean mc-753 at
2018. szept. 22. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!