Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem találok ilyen ramot...

Miért nem találok ilyen ramot sehol?

Figyelt kérdés

Hyperx savage ddr4 2x4gb 2400mhz cl12


Szó szerint fél éve sehol nem lehet kapni néztem külföldi oldalakon de semmi

Kivonták a forgalomból vagy mi a fene? Vagy befejezték a gyártását?

2 éve jelent meg de már nincs sehol hogyan lehet ez? mikor a 5 éves ddr3-as ramokakkal meg tele vannak a boltok



2018. máj. 24. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért keresik ennyien ezt a modelt, már sokadszor futok bele ugyan ebbe a kérdésbe.


Számtalan oka lehet miért ált le a Kingston a termék gyártásával, csak vegyél egy 3200Mhz CL16 kitet és underclokold.

2018. máj. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem volt rá kereslet. A Fury olcsóbb, nem annyira tuningképes, cserébe olcsóbb. Így meg, hogy elszálltak az árak, pláne. Én is kerestem anno, de nem találtam már. Szerencsére nem létfontosságú a bővítés.
2018. máj. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez lemaradt:

#1: Sokan vettek ilyen modulokat anno, és szeretnének bővíteni, többek között én is. Erre a legegyszerűbb megoldás, ha a mostanival megegyező típust veszel. Nem kell állítgatni, kísérletezgetni, hanem csak bepakolod, és kész.

2018. máj. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!