Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol érdemes számítógépet...

Hol érdemes számítógépet összerakatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

számítógép vásárlás előtt állok és szeretném minden részét én kiválasztani (főleg a házat, esetleg belső világítást)

Régen az aquába raktam össze a gépemet de nem vagyok benne biztos hogy ez most a legolcsóbb ötlet.(vagy mégis?)

olyan pc -s boltokra lennék kíváncsi ahol viszonylag olcsók az alkatrészek a többi bolthoz képest.(vagy annyira nem nagy az árak közti eltérés a boltok között?)

köszönöm szépen a válaszokat előre is


2018. máj. 24. 20:32
1 2
 1/13 xKakashix ***** válasza:
én pcx-et tudom ajánlani, elég korrektek az áraik és jókat is mondanak róla
2018. máj. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is a pcx-en rendeltem. Korrektek és nem drágább, mint a többi.
2018. máj. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

pcx nek nincsen boltja?

olyan helyre lenne szukségem ahol személyesen tudom lebonyolítani a számitogép összerakást, nem interneten keresztul

2018. máj. 24. 20:40
 4/13 A kérdező kommentje:

most nézem hogy mégis van tehát letudnám bonyolítani személyesen

csak gondolom a rendelésre kell várni, ami nem lényeges

2018. máj. 24. 20:42
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm
2018. máj. 24. 20:42
 6/13 anonim ***** válasza:

ahol személyesen tudom lebonyolítani a számitogép összerakást

Akkor miert nem otthon rakod ossze a sajat szobadban?

2018. máj. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

?

otthon nehéz lenne bármit is lebonyolítani a lehetséges beszerzendő alkatrészek és szakember nélkul

2018. máj. 24. 20:52
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
A beszerzendo alkatreszeket hazaviszed a boltbol vagy a futar az ajot elott adja at. Ha meg gyerekent raktal ossze legot, akkor egy gep is meni fog, ezer meg ezer kamasz ossze tudja rakni, es ok sem szakemberek. Athivsz egy havert, kozbe te is tanulsz valami ujat...
2018. máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát igen, nem egy atomfizika ez. Szabvány szabvány hátán, szoktam mondani (és valóban). Csak ezeket kell észben tartani, tehát hogy mi mivel kompatibilis, milyen szabványú csatlakozóval van ellátva az eszköz. Ha összeraktad egyszer, onnantól már totál automatikusan felismerik egymást és mehet a gép. Ez alól kivétel a tuning, ahol a BIOS (inkább manapság UEFI) a barátod.
2018. máj. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is most rakok össze életemben először.:)

A neten annyi videó van hogy tényleg ha van egy kis érzéled akkor gond nélkül összerakpd.

Én utána elviszem a sogorhoz hogy ellenőrizze le aztán telepítse is (programozó/rendszergazda).


Nem bíznám igy boltra manapság.:/

2018. máj. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!