Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol tudom Windows 10-en...

Hol tudom Windows 10-en megnézni a videókártyám pontos típusát?

Figyelt kérdés
Addig eljutottam hogy AMD Radeon HD(és innen a szám hiányzik) nem tudom hogy hol találom meg teljes egészében a pontos típust. Videokártya driver frissítéshez kellene mert csak így tudom lefrissíteni.

2018. máj. 25. 15:17
 1/3 A kérdező kommentje:
JA és laptopom van azaz nem tudom szétszedni, a dxdiag parancs nem írja ki illetve a gép tulajdonságainál sem írja a pontos típust.
2018. máj. 25. 15:21
 2/3 anonim ***** válasza:

az AMD radeon HD azt jelenti, hogy nincs videokártyád, csak processzorod, és a processzorban lévő IGP-t használod, de az messze elmarad egy valós videokártyától vagy GPU-tól.


Egyébként intel oldalon meg Intel Graphics HD ami pont ilyen.


Ha notebookot akarsz frissíteni, akkor keress rá a pontos típusra és a gyártó weblapjáról úgy töltsd le.

2018. máj. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszi! Így perceken belül megtaláltam és már töltöm is le :)
2018. máj. 25. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!