Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Össze tudnátok állítani nekem...

Össze tudnátok állítani nekem egy konfigot 300 000Ft-kereten belül?

Figyelt kérdés

Ami kell:

videókártya

alaplap

RAM

tápegység

CPU


Elvárás minden mai játék és közeljövőben érkező játék High Ultra 60fps



2018. máj. 29. 01:47
 1/8 szántóvető ***** válasza:
ennyi pénz kevés lesz,még egy százast tegyél hozzá.
2018. máj. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Túl nagyok az igények, ilyesmi konfig kell:

ASrock AB350m Pro4/B360m Pro4

AMD Ryzen 5 1600/2600/I5-8400

GTX 1060 6GB de inkább 1070 ha az Ultra a cél.

HyperX Predator 3000MHZ 12GB RAM ajánlott ma már a nagyobb címekhez, de ha nem fér bele 8GB is elég lehet még.

Tápnak Fractal Design Integra M, FSP Hydro X, de inkább EVGA G3/Seasonic Focus Plus.

2018. máj. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ez körübelűl pont 300 ezer forintra jött ki! Ha sporolni akarsz akk vegyél 1x8 gb és 1x4gb ram-ot. Azért, hogy a 12 gb meglegyen mert 8 gb már kezd kevés lenni. Na meg lehet inkább tápegységre kéne többet kőlteni bár ez a táp is elég lesz neki! És lehet , hogy a késöbbiekben gtx 1070 sem lesz elég full hd high-ultrára ezért nem gtx 1060-as konfigot raktam össze!

2018. máj. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Érdekes..én is egy i5-8400 GTX 1070 pároson gondolkodtam. AMD-t semmiképpen nem szeretnék.
2018. máj. 29. 21:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdezem én miért nem?

Socket 2020-ig megkapja a legújabb CPU-kat, forrasztva van a kupak, sokkal időtállóbb a több száll miatt, Multi-Taskingban és a CPU igényes feladatok nagy részében sokkal jobb.

Szóval érveket várok, nem azt hogy melegszik stb.

Évekig jógos volt, de el kell mára felejteni az FX-ket, érdekes modón a Pentium D miatt nem hallom rinyálni az Inteleseket pedig azzal tényleg lehetett fűteni...

2018. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem véletlen van ott az Intel ahol van. CPU benchmark tesztek is bizonyítják, hogy az Intel sokkal jobb játékra amíg az AMD inkább videóvágásra, vagy ilyesféle programok használatára. Meg amúgy is, világ életemben Inteles voltam. Nem szeretek vakon új dolgokat kipróbálni.
2018. máj. 30. 18:07
 7/8 anonim ***** válasza:

"Nem véletlen van ott az Intel ahol van. "

Most azt sem tudjon hova kapjon, a Ryzen igazából felszántotta az egész Intel tervezetet, most csak kapkodás megy.

" CPU benchmark tesztek is bizonyítják, hogy az Intel sokkal jobb játékra amíg az AMD inkább videóvágásra, vagy ilyesféle programok használatára. "

Előbbiben én nem lennék biztos, 1-2 FPS különbség van max amit OC-val simán fel lehet hozni.Nem csak videóvágásban, általános multi-tasking-ban is sokkal jobb.

"Meg amúgy is, világ életemben Inteles voltam. Nem szeretek vakon új dolgokat kipróbálni."

Érveket vártam és objektíven, nem szubjektíven.

Volt tapasztalatod Ryzen-nel vagy csak írod ezeket a sorokat?

Egyszerűen nem értem hogy sok embert miért köt érzelem egy gyártóhoz, inkább örülni kéne hogy piaci verseny van.

2018. máj. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél I3 8100-at+ gtx 1070-et!
2018. jún. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!