Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik tintasugaras nyomtatót...

Melyik tintasugaras nyomtatót olcsó fenntartani, melyik megy utángyártott patronokkal is?

Figyelt kérdés
Epsonom van, de már csak a gyárit fogadja el, így nagyon drága fenntartani. Tudna valaki ajánlani olyan nyomtatót, amiben működnek az olcsóbb, utángyártott patronok is, nem kell aranyáron megvenni bele a tintát?

2018. máj. 30. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha a szines nyomtatás nem sűrűm kell, akkor kizárólag lézer. Az enyémbe 1800 ft az utángyártott toner és 2600 oldalt tudok vele kinyomtatni. Mellesleg soha nem szárad be a patron. Ha hónapokig nem nyomtatok, akkor is indulás után tökéletes a nyomtatás.

Nekem a Brother lézerek nagyon beváltak, 3 is van belőle. Bármilyen utángyártott dobbal és tonerrel működnek.

2018. máj. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Régebbiek.

Patronossal beszélj, aki vállal patrontöltést is. Nem feltétlen kell utángyártott, lehet azokat tölteni is.

2018. máj. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos színes is jó volna, mert szoktam használni.
2018. máj. 30. 13:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak tapasztalatból írom, én is úgy gondoltam régen, színes is jó volna. 40e volt a nyomtató meg kb 4 havonta újabb 30e a 4 patron, teljesen értelmetlen, mert ha nem használod beszárad, a ráírt lapmennyiség kb köszönő viszonyban sincs a valósággal (igen tudom, 15% töltöttségre vonatkozik a lapszám, de a szabvány szerint nyomtatva is kb a felére képes).


Maradj a lézernél, ha annyira szükséges a színes, akkor 100 Ft/lapért rengeteg helyen nyomtatnak neked színesben is.

2018. máj. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha mindenáron tintásat akarsz használni, akkor a külső tartályosokat javaslom. Ezeket gyárilag lehet tölteni és elég nagy is a kapacitásuk.

Ha az Epson megfelel, akkor ez a legolcsóbb:

[link]

A tinta sem drága bele:

[link]

2018. máj. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pont epsonom van és nem fogadja el az utángyártott tintákat. Évekig ment azokkal, de szerintem drivert frissített és kiírta, hogy nem eredeti, cseréljem le a patront.
2018. jún. 7. 08:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Tedd fel a régi drivert?
2018. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!