Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplap, Processzor csere =...

Alaplap, Processzor csere = operációs újratelepítés? (lent)

Figyelt kérdés

Régi s775, DDR2 RAM foglalatú konfigról váltok vadi új LGA1151v2 (i3 8100), DDR4 8GB 2400MHz konfigra.


Mely drivereket kell eltávolítanom, hogy a rendszer eltudjon indulni az új konfiguráción?


(Windows 8.1 Pro x64)

Ha nem muszáj nem telepíteném újra...



2018. máj. 31. 20:43
 1/5 A kérdező kommentje:
operációs rendszer* :D
2018. máj. 31. 20:46
 2/5 meszike91 ***** válasza:
Erősen ajánlott újratelepíteni.
2018. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Manuálisan nem tudsz minden illesztőprogramot eltávolítani (vagyis de, másik gépről) és a helyére másikat felrakni. Adhatsz neki egy esélyt hátha elindul, de szerintem nem fog tudni bebootolni.

Telepítsd újra, az a biztos.

2018. máj. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gábor_79 ***** válasza:

Mondjuk én 3. generációs Ivy bridge foglalatról váltottam coffe lake-re és a hecc kedvéért megpróbáltam elindítani a régi telepítésű SSD-ről és működött. A régi driverekkel nem foglalkozott(amennyire látszott) hanem, ami a win 7-en belül volt drivereket automatikusan felrakta.

Egyébként van más módozat, ha ragaszkodsz a régi rendszerhez. Az Acronis True Image backup programja teljes lemezkép mentés után, képes helyreállítani eltérő hardverkörnyezetre.

2018. jún. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, megpróbálkozom vele. Ha nem sikerül be bootolni vagy instabil, akkor újrarakom.
2018. jún. 1. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!