Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » DDR3 RAM gyártási idő?

DDR3 RAM gyártási idő?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet meghatározni pl a KINGMAX RAMok gyártási idejét, ha használt termékről van szó? Mert pl Samsungnál van egy 4 jegyű yyww kód, de kingmaxnál csak SN van. Néztem utolsó 4 számjegyet. Hát lehetetlen dátumok jöttek ki.


Illetve ez érdekelne a Kingston esetébe is.


Hálás köszönet előre is



2018. jún. 1. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Aida 64-ben az SPD alatt kiírja, hogy Manufacturing Date:
2018. jún. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ha mondjuk a Blaha Lujza téren akarom átvenni (megvenni), akkor nincs erre módom.
2018. jún. 1. 17:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát a téren ez nem fog menni. Diktálja be a számsort aztán megnézed vazze.
2018. jún. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na várj... Az SN-ből valamilyen adatbázisban meg lehet nézni a gyártási időt? Vagy mire gondolsz? Láttál te már Kingmax RAMot testközelből?
2018. jún. 1. 19:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért fontos ez? A memória élettartam garanciális, ha meghal a gyártó cseréli vagy aktuális piaci árát kifizeti neked.
2018. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tegye fel. Kezét, aki cseréltetett mr gyártóval több éve használatban lévő RAM modult gariba!


Senki..? Na látod, ezért fontos. Nem akarok szemetet venni. Számla nélkül minden nélkül. Aztán ha a gyártó mégis~ , még futhatok vele Taiwanba.


Az élettartam gari nem egyenlő az örökké garanciával.

2018. jún. 2. 01:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Tegye fel az a kezét, aki életkor alapjáén vesz RAM-ot. Ha ezt ott a Blahán kideríted helyben hogy mondjuk 5 éves a RAM és hazaviszed, de nem jó akkor mit vettél és mit fogsz vele csinálni?

Ha meg működik, ki nem sz.rja le hány éves???

2018. jún. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az nem kérdés, hogy amikor eladják működik-e. Azt szeretném, ha még sokáig működne. Meg persze nem csóró kockáktól vásárolok, akik agyonhajtják (órajel, feszültség). Hidd el, van bőven tapasztalatom a RAMokkal kapcsolatban, sokáig szervíztechnikus voltam, és nem sz@rral gurigáztunk. Ipari felhasználású termékeket javítottam, és nem modul szinten.
2018. jún. 2. 15:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha szervítechnikus voltál, tudnod kéne hogy a RAM az egyik legstrapabíróbb alkatrésze a gépnek. Ha épp működik akkor viszont - szervízesként tudnod kéne - hogy semmi garancia nincs a további élettartamára. Ha meg - szervízesként nem sz.rral gurigáztál - akkor meg végképp nem értem, hogy egy 5-6 ezer forintos terméknél komplett életpályát akarsz felderíteni, mint egy tízmilliós kocsinál...
2018. jún. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!