Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért csökkent a gépem "igénye"?

Miért csökkent a gépem "igénye"?

Figyelt kérdés

A laptopom kb. 1 éves. Egy éve minden működött vidót vágtam rajta filmorával, fifa 14-eztem rajta, ETS 2-ztem, és a GTA 5 is elment rajta minimális grafikán. Tökéletesen működött... Kb. 1 hónap múlva lett egy olyan probléma, hogy mikor el indult a hűttés akkor kattogott, úgy mintha valami bele érne a ventillátorba, pedig nem piszkáltam bele. asztán most egy évra rá csökken a gépigény. a fifa 14 laggol, a gta 5-öt elfelejthetem, az ETS 2 minimális grafikán megy kb 27 fps-el átlagban... újra húztam a gépet, de nem javult. Én arra tippelek, hogy mivel a hűttés szarakodik nem akkora "gépigény" mikor fel forrósodik a redzser. Szerintetek mi a baj, esetleg mi lehet rá a megoldás?

a gépem igénye alapból:

kiadás win 10 home

proci intel core i5 7200cpu

2.50Ghz 2.70Ghz

memória: 8gb

64 bit



2018. jún. 1. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem az igénye csökkent,hanem a teljesítménye.


Lehet,hogy meg van szorulva a venti. Első körben ki kellene takarítani.

2018. jún. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Toga Aty ***** válasza:
100%
Valószínűleg a gépben a hűtő ventilátor romlott el,ezért a gép alkatrészei túl melegednek,és a gép biztonsági okból vissza veszi a teljesítményt a biztonságos hőfokig.Vidd el szervizbe ott megjavítják és újra játszhatsz mindennel.
2018. jún. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézz hőmérsékleteket egy ilyen lag után a BIOS-ban vagy egy mérő szoftverrel ( [link] Windows alatt. Ha túl magas, hamarabb öregszik a hardver is.
2018. jún. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!