Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó ház a Raijintek Arcadia?

Jó ház a Raijintek Arcadia?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A Raijintek Arcadia házról mi a véleményetek?

Könnyen,s jól szerelhető? Jól szellőzik? A beépített ventije is jó? Illetve raknék bele 2db Akasa Apach hűtőt is,ezekről valami tapasztalat? Előre is köszönöm a válaszokat.


Ui:Egy Cooler Master Masterwatt Lite 500W vagy egy be Quiet! Pure Power 10 500W táppal kompatibilis-e?



2018. jún. 2. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Aránylag jókat írnak róla, persze ennyi pénzért azért csodát nem szabad várni. És kompatibilis ezekkel a tápokkal.

2018. jún. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2018. jún. 2. 22:29
 3/7 A kérdező kommentje:
Még annyi kérdésem lenne,hogy egy Gigabyte GA-B350M Gaming 3 alaplap bele menne-e,csak mert a csavar menetek mintha máshol lennének a lapnál,mint a háznál.
2018. jún. 2. 22:37
 4/7 anonim ***** válasza:

A lap mATX méretű.

A gépházba mATX meg ATX lap megy bele, szóval jó.

Az, hogy szemre neked hogy áll lényegtelen, mert a szabvány meghatározza a furatok helyzetét, szerencsére elég precíziós a mostani gyártás.

2018. jún. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a segítséget.
2018. jún. 6. 08:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen házam, 8k-ért vettem újonnan pár éve.


Jól szerelhető, de ventit az elejébe nem tennék, ugyanis az eleje is lyukacsos, és pár nap után körben meglátszik a fennakadt por.

A teteje is lyukacsos, van rá porszűrő (hogy ne hulljon bele?).

Mivel ennyire teli van lyukakkal, így a gép belsejéből a ventik hangja is jobban átjön.

A gyári ventije nekem nem volt hangos.


A két táp nem egy kategória, a Masterwatt a System Power 8-al van párban, ami én inkább vennék. A Pure már jobb ezeknél.


Én másik házat néznék, pl. FSP Midi CMT120, Bitfenix Nova.

2018. jún. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen,az a Bitfenix bejövős,s ahogy néztem,van belőle plexi nélküli,az kellene nekem,mert nem vagyok RGB huszár:)

Köszi még egyszer.

2018. jún. 30. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!