Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játékok fél óra után elkezdene...

Játékok fél óra után elkezdenek szaggatni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Újratelepítettem a gépet, úgyhogy a vírust ki is zárhatjuk, még avast is van a gépen. Gondoltam a processzor melegedik tul, 60 fokos játék közbe, ezért kipucoltam a gépet jó ideje előszőr s már csak 50 fokos, de ugyan olyan rosz az fps. Egy program kiirta, hogy nem megy a videókártyán a ventillátor, de az is tartsa a 60 fokot, ami tudtommal nem vészes, de kio tudja lehet az a baj, de nem tudom mit tegyek, hogyan inditsam el. (gt 730 1gb, a szaggatást lolba és WoTba érzékeltem).

2018. jún. 2. 20:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és régen soha nem esett 100 alá az fps, a 200-at is tartotta sokszor.
2018. jún. 2. 20:15
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


(játék közbe melegebb(processzor 50 fokos, videókártya 60))

2018. jún. 2. 20:19
 3/7 anonim ***** válasza:

A WoT a legutobbi frissites ota kb szembekopte a jatekosait, nem is fog tobbe jol futni mint azelott.

A homersekleteket is fel ora jatek utan merted?

2018. jún. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem, fel ora jatek utan (egyebkent ez valtozik, van hogy 2 ora) 60fokos a videokartya s 50 a proci. Erdekes, hogy ha ujrainditom a gepet azonnal hejrejon az fps, max az ido lesz rovidebb amig eleri ugyanazt a low fps allapotot.
2018. jún. 2. 21:40
 5/7 A kérdező kommentje:
igen, kepes voltam a j-ket elirni, elnezest.
2018. jún. 2. 21:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Memória hány %-on van?
2018. jún. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Alig 50, egyre kevésbé tudom elképzelni, hogy mi a baja... :(
2018. jún. 4. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!